Firma PICHON
Firma Pichon
  • Sekretariat : (+48) 77 541 74 80
  • Serwis : (+48) 662 358 022
  • Sprzedaż Polska Północna : (+48) 660 562 008
  • Sprzedaż Polska Południowa : (+48) 660 562 008
PICHON POLSKA Sp. z o.o. Gierałcice, ul. Opolska 2e 46-250 Wołczyn Lokalizacja firmy (Google Maps) Dane GPS : Długość geograficzna : +51° 0' 58.95" Szerokość geograficzna : +18° 3' 9.19"

Nasze usługi

Dział handlowy

Stand PICHON au SIMA 2013

Aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby użytkowników swoich produktów, PICHON preferuje bliskość. Bliskośc ta, dzięki sprzedaży przez 10 handlowców na terytorium narodowym oraz poprzez swoją sieć dystrybucji, pozwala na szybkie porady i informacje z pierwszej ręki.

Tak charakterystyczne działanie zapewniło PICHON S.A. pozycję lidera na rynku wozów asenizacyjnych i daje każdemu użytkownikowi rozwiązanie techniczne odpowiadając precyzyjnie na jego zapytania.

Dział projektowy

Dział projektowy składa się z 10 osób. Jest wyposażony w programy pozwalające na wizualizacje w 3D. Zgodnie z potrzbami rynku, tworzy i rozwija produkty codziennie bardziej doskonałe.

Ekspertyza i wiedza pozwalają firmie PICHON na ciągłą ewolucję zarówno w wyposażeniu jak i w sprawach technicznych.

Narzędzia CAO, DAO, GPAO, pozwalają nam odpowiedzieć na wszelkie potrzeby użytkowników.

be

Dział produkcyjny

production

Firmie PICHON zależy na utrzymaniu na wysokim poziomie kolejnych etapów produkcji: przepływ, spawanie i montaż.

W trosce o produktywność, firma inwestuje regularnie w nowoczesne urządzenia łączące szybkość, jakość i ułatwienie pracy.

Wykwalifikowanie personelu jest najważniejsze. Firma inwestuje w osoby, które pragną się rozwijać i uczestniczyć aktywnie w jej rozwoju.

Dział montażowy

Wykwalifikowani technicy montują i testują każdego dnia różne maszyny. To pociąga za sobą bardzo dużą dokładność, zarówno na planie mechaniki, jak i hydrauliki i elektryki.

Ich szybka reakcja zapewnia prędkie interwencje.

montage

Dział  dostaw/transportu

transport

Dział transportu wyposażony  jest w sześć zespołów drogowych ( ciężarówki z przyczepami, ciężarówki z żurawiem, naczepy niski załadunek, rozszerzalne lub też wbudowane…) które oferują elastyczność i wielofunkcyjność w transporcie.

Ponadto, kierowcy zapewniają najlepszą dostawę towarów, pozwalającą użytkownikom otrzymać swoją maszynę w nienaruszonej postaci.

Na skalę międzynarodową, PICHON proponuje transport w kontenerach z racji większych możliwości gabarytowych, zawsze w poszukiwaniu jak najlepszej optymalizacji transportu.

Dział  posprzedażowy

Załoga wykwalifikowanych techników, wyposażona w mobilne warsztaty, objeżdża teren aby zapewnić klientom szybką interwencję.
sav

Magazyn – Części zamienne 

magasin
Magazyn części zamiennych zaopatruje sieć dystrybutorów jak i użytkowników w możliwie jak najkrótszych terminach i jest on, dzięki dużym zapasom części zamiennych, dobrze zaopatrzony.

Wszystkie działy są ze sobą powiązane i to pozwala firmie PICHON odpowiedzieć z dokłądnością, poprzez zastosowane rozwiązania, na najróżniejsze potrzeby.

© 2011 SAMSON AGRO SASU