Firma PICHON
Firma Pichon
  • Sekretariat : (+48) 77 541 74 80
  • Serwis : (+48) 662 358 022
  • Sprzedaż Polska Północna : (+48) 660 562 008
  • Sprzedaż Polska Południowa : (+48) 660 562 008
PICHON POLSKA Sp. z o.o. Gierałcice, ul. Opolska 2e 46-250 Wołczyn Lokalizacja firmy (Google Maps) Dane GPS : Długość geograficzna : +51° 0' 58.95" Szerokość geograficzna : +18° 3' 9.19"

Kariera

Życzycie sobie dołączyć do przedsiębiorstwa dynamicznego o międzynarodowej skali działania.

Zapraszamy do składania ofert na przedstawione na stronie stanowiska pracy lub do aplikowania spontanicznie

W momencie wyboru oferty, która Państwa interesuje, proszę nacisnąć « W sprawie tej oferty skontaktujcie się z nami », na dole opisu stanowiska, aby uzupełnić proces rekrutacji on line .

Dla kandydatów spontanicznych, proszę dołączyć List motywacyjny i CV.

Nasz dział HR skontaktuje się z Państwem w najbliższym czasie.

  • Poszukujemy : Mechanik - Serwisant maszyn rolniczych (praca od zaraz)

    Miejsce pracy: Polska
    Obowiązki:

    - Serwis oraz przeglądy maszyn rolniczych: wozy asenizacyjne , rozrzutniki
    - Pierwsze uruchomienie  maszyn
    - Naprawa  maszyn rolniczych
    - Diagnozowanie usterek
    - Prace konserwacyjne
    - Usuwanie awarii powstałych podczas eksploatacji
    - Szkolenie techniczne u dealerów

    Wymagania:

    - Wiedza techniczna z zakresu budowy i działania maszyn
    - Znajomość elektroniki , elektryki i hydrauliki
    - Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
    - Prawo jazdy kat. B
    - Umiejętność obsługi komputera, płynna znajomość programu office, znajomość systemu ERP
    - Dyspozycyjność  telefoniczna  i gotowość do pracy w terenie
    - Znajomość języka angielskiego mile widziana

    Oferujemy:

    - Wynagrodzenie (4000 -8000PLN) adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności , stała pensja + premia
    - Umowę o pracę
    - Możliwość osobistego rozwoju w dobrze prosperującej firmie
    - Prosimy o umieszczenie na dole strony w CV klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

  • Poszukujemy: Pracownik działu zaopatrzenia/zakupów

    Zakres obowiązków:

    - Bieżąca współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;
    - Bieżąca analiza potrzeb i optymalizacja stanów magazynowychZapewnienie terminowości dostaw;
    - Uzgadnianie z dostawcami szczegółów warunków realizacji zamówień;
    - Prognozowanie zapotrzebowania;
    - Poszukiwanie nowych dostawców.

    Wymagania :

    - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej 2 lata
    - Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
    - Znajomość języka angielskiego mile widziana;
    - Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
    - Znajomość systemu SAP/SAGE lub inny (mile widziany)

    Oferujemy :

    - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    - Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia
    - Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    - Pracę w przyjaznej atmosferze