Praktyczne informacje
Firma Pichon
  • Sekretariat : (+48) 77 541 74 80
  • Serwis : (+48) 662 358 022
  • Sprzedaż Polska Północna : (+48) 660 562 008
  • Sprzedaż Polska Południowa : (+48) 660 562 008
PICHON POLSKA Sp. z o.o. Gierałcice, ul. Opolska 2e 46-250 Wołczyn Lokalizacja firmy (Google Maps) Dane GPS : Długość geograficzna : +51° 0' 58.95" Szerokość geograficzna : +18° 3' 9.19"

Konkurs fotograficzy PICHON

Wyślijnamnajlepszezdjęciesprzętu PICHON w trakciepracy (wozyasenizacyjne, rozsiewaczy, rozdrabniarki, ładowarki ...) i wygrajprzedmiotypochodzące z PICHON!

W celuwzięciaudziału w konkursiefotograficznym PICHON, prosimy o wypełnienieponiższegoformularzazałączajączrobionezdjęcie/a (maksimum 2Mb na plik).

Co miesiąc, autorzytrzechnajlepszychzdjęćzostanąnagrodzeni :

  • I miejsce : Kombinezonroboczy PICHON
  • II miejsce : Polar PICHON
  • III miejsce : czapka z daszkiem i brelok do kluczy PICHON.

Zwycięzcyzostanąpoinformowanidrogąmailową.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są polami obowiązkowymi i należy je wypełnić.

Extract from the rules :

Po rejestracjiUczestnikmożedołączyćswojezdjęcia do formularzazgłoszeniowego. Rozmiarzdjęcia nie możeprzekroczyć 2,5 MB. Liczbazdjęćjestograniczona do 3 na jednegouczestnika. Plikimusząbyćzapisane w formacie JPEG. W nazwieplikówprosimyprzestrzegaćzasady: nazwisko_imię_01.jpg, nazwisko_imię_02.jpg, nazwisko_imię_03.jpg

UczestnikKonkursuzobowiązujesię, iżbędzieautoremzgłoszonegozdjęcia/zdjęć i dobrowolniewyrażazgodę na ichwykorzystanieprzez ETS Michel PICHON.

Uczestnictwo w konkursieoznaczapełnąakceptacjęRegulaminu, bezmożliwościwniesieniaskargi o wyniki.

Ponadtouczestnicymuszązapewnićpisemnązgodęosóbsfotografowanych na wystawieniezdjęć z ichwizerunkiem i ichpublikowanie. DaneosoboweprzekazaneOrganizatorowiprzezuczestnikówbędąprzezniegoprzetwarzane w celurealizacjiKonkursu.

Podaniedanychosobowychjestdobrowolne, jednakżewarunkiemotrzymanianagrody w Konkursiejestzgoda na ichprzetwarzanie. Każdyuczestnikposiadaprawodostępu do swoichdanychosobowych, do ichpoprawianiaorazusuwania, zgłoszeniamożnakierować na adres:ETS MICHEL PICHON, CONCOURS PHOTOS, ZI de Lavallot, BP 21, 29490 GUIPAVAS – FRANCE. Daneosobowebędąprzetwarzanezgodnie z przepisamiustawy z dnia 6 stycznia 1978r. „Informatyka i Wolność”.

AbywyświetlićregulaminKonkursu, należypobraćplik PDF "RegulaminKonkursu".

© 2011 SAMSON AGRO SASU