Aktualności i Prasa
Laurine Pédrono lp@pichonindustries.com (+48) 77 541 74 80

Nowa seria ładowarek przegubowych PICHON dostępna już we wrześniu!

30/07/2015

Z okazji 10. rocznicy istnienia ładowarek przegubowych,  firma PICHON odnawia swoją serię  ładowarek. Od teraz, zostanie zaproponowanych 16 modeli ładowarek od 26 do 60 KM, osiągających wysokość podnoszenia do 4,5 metrów. Siła, moc, i łatwość manewrowania to główne atuty nowej serii ładowarek PICHON, stworzonych do pracy w gospodarstwach rolnych, robotach publicznych i stadninach.

Najbardziej uderzającą cechą nowej serii ładowarek jest oczywiście wygląd. Oprócz zewnętrznej elegancji, zostało to zaprojektowane w celu zintegrowania 4 typów ram ochronnych użytkownika: rama ROPS, rama FOPS, baldachim i kabina. Błotniki tej serii ładowarek zostały zaprojektowane w łuk dopasowany do korpusu urządzenia w taki sposób, aby została zachowana sprawność ładowania.

Tylna przeciwwaga, jest zintegrowana z podwoziem, w celu zwiększenia pojemności ładowania. Szczególna uwaga została również zwrócona na ułatwienie konserwacji maszyny, poprzez dostęp do komory silnika i różnych punktów kontroli i smarowania przez otwory z boku i z tyłu ładowarki.

Dla większej wygody użytkowania, wnętrze kabiny i dostępność do siedzenia kierowcy zostały ulepszone. Kierowca ma lepszą widoczność dzięki tylnej osłonie (w kształcie kopuły) wykonanej z żywicy. Co do wersji z baldachimem lub z kabiną, przednia część dachu ma szklany panel, tak aby operator mógł podążać wzrokiem za narzędziem pracy, od ziemi do wysokości jego zakresu roboczego.

Ostatecznie w wersji teleskopowej, komfort kierowcy został zoptymalizowany za pomocą zintegrowanego na podłokietniku,  joysticka oraz dzięki anty-wywrotnemu systemowi fotela, który jest zgodny z obowiązującymi przepisami

Wszystkie modele wyposażone są w wysoce niezawodne silniki Caterpillar od 1.1L do 2.2L cylindrów.

Wszystkie  16 modeli ładowarek może być spersonalizowanych, tak jak pozostałe produkty PICHON, w celu sprostania najbardziej wymagającym oczekiwaniom użytkownika.

Więcej informacji na temat nowej serii: Nowa gama ładowarek

© 2011 SAMSON AGRO SASU